Uppercut Deluxe Beard Balm

400,00
Бальзам для бороди Uppercut Deluxe Beard Balm - ефективний засіб для догляду за бородою з легкою фіксацією. Не жирний. Підходить для середніх і довгих борід. Він створений для того, щоб зберігати саме мужнє у чоловічому стилі.
Добре зволожує, але при цьому не є жирним і не залишає жирного відтінку. Uppercut Beard Balm має ефект легкої фіксації - борода виглядає природно, не злипається, чудово тримає задану форму. Після нанесення надає бороді легкого блиску, вона стає доглянутою і зволоженою.

Австралійська компанія Uppercut Deluxe – популярний у всьому світі виробник професійної чоловічої косметики преміум-класу. Засновники компанії – двоє друзів дитинства – Люк Ньюман і Стів Пурсал, які розчарувавшись у продуктах для чоловіків, доступних на прилавках магазинів, вирішили створити продукцію, використання якої б дійсно приносило справжній результат і задоволення. Їхнім натхненником став дідусь Люка – Віллі Апперкат О’Ши, на честь якого і названо компанію. Уся продукція бренду несе в собі дух 50-их років.Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя та Прізвище
Email
Телефон (Viber, Telegram, WhatsApp)
Ми не телефонуємо. Куди Вам зручніше отримати відповідь?
Варіанти оплати
Примітки
Тут можна написати адресу доставки, побажання по упаковці і так далі.
Промокод (всі промокоди на каналі: https://t.me/lbmr_tm)
Made on
Tilda